Bellevue, Slovensko, Vysoké Tatry, 19.4.2018, Raňajky
Termín:
19.4. - 22.4.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 4 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 58548431
162 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Úvod

Grand hotel Bellevue je hotel, ktorý splní požiadavky aj náročného zákazníka. Hotelový komplex sa nachádza v centre Vysokých Tatier, v Hornom Smokovci, v nadmorskej výške 1 010 m. na úpätí Slávkovského štítu, na mieste nazvanom Pekná výhliadka. Hotel poskytuje len tie najkvalitnejšie služby, vysokú profesionalitu, slovenskú pohostinnosť a priateľský personál.

Poloha

Približne 20 minút od Grand Hotela Bellevue je vzdialená Jakubkova lúka, súčasť lyžiarskeho strediska v Starom Smokovci, ktorá je vhodná na lyžovačku predovšetkým pre rodiny s deťmi. Pre náročnejších lyžiarov sú dostupné zjazdovky v Tatranskej Lomnici vo vzdialenosti 6 km. Skibus do Tatranskej Lomnice premáva od hotela zdarma.

V skratke o hoteli

Grand Hotel Bellevue je hotel, ktorý splní požiadavky aj náročného zákazníka. Nachádza sa v nadmorskej výške 1010 m n. m. na úpätí Slavkovského štítu. Hotel má výhodnú polohu, ktorá umožňuje jeho návštevníkom zažiť lyžovačku vo Vysokých Tatrách, vydať sa na turistiku alebo na rôzne výlety do okolia.

Vybavenie

HOTEL

Grand Hotel Bellevue ponúka hosťom kongresové priestory, internet vo všetkých priestoroch a na izbách zdarma a parkovanie pred hotelom zdarma.

REŠTAURÁCIE

Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov v reštaurácii Savarin. Reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne, špeciality z diviny, vegetariánske jedlá, čerstvé zeleninové šaláty a dezerty. Slovenská reštaurácia podáva tradičné slovenské jedlá, ručne pripravené cestoviny, múčne jedlá, hydinu a ryby. K dispozícii je tiež Lobby bar v hotelovej hale a nočný bar Lucullus so zábavou až do rána.

ŠPORT & ZÁBAVA

V stredisku Starý Smokovec môžu rodičia s deťmi vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku. Lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v nadmorskej výške 1025 až 1480 metrov nad morom je rozdelené do dvoch lokalít – Jakubkova lúka a Hrebienok. Počas lyžovačky v Starom Smokovci je k dispozícii necelých 6 km prevažne nenáročných zjazdoviek. Okrem lyžovačiek je možné absolvovať túry. Hrebienok je východiskovým bodom na prechádzku k Vodopádom Studeného potoka a k vysokohorským chatám. Na Hrebienku sa tiež už niekoľko rokov koná podujatie Tatry Ice Master s ľadovými sochami a ľadovým dómom.

Okrem lyžovačky na svahoch Vysokých Tatier ponúka hotel aj ďalšie aktivity. Hostia môžu využívať športovisko na squash, bowling, biliard, stolný tenis, fitnes, telocvičňu na loptové hry a pod.

WELLNESS & SPA

Hotel ponúka hosťom wellness centrum s 20 m plaveckým bazénom, vírivkami, saunovým svetom so suchou, parnou, bylinkovou, soľnou a eukalyptovou saunou. K procedúram patria masáže, zábaly a terapie.

TIPY NA VÝLETY

Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:

Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.

Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.

Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.

Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch.

Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

Izby v Grand Hotel Bellevue majú kúpeľňu, sušič vlasov, župany pre dospelé osoby, minibar, SAT TV, telefón, pripojenie na vysokorýchlostný internet, trezor. Detské postieľky sú na vyžiadanie zdarma. Niektoré izby majú bezbariérový prístup.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (izby na južnej strane majú balkón).Rodinné izby s možnosťou 2 prísteliek tvoria dve prepojené izby so spoločnou kúpeľňou a WC.
Doprava

Grand Hotel Bellevue je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje hosťom raňajky formou bufetových stolov, obedy ako výber z menu. Večere sú tiež podávané ako výber z menu, no pri vyššom počte hostí sa podávajú formou bufetu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s raňajkami. V cene je tiež vstup do bazéna a whirlpool, parkovanie. Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami, vstup do bazéna a whirlpool, parkovanie. Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK