Grandhotel Smokovec, Slovensko, Vysoké Tatry, 20.4.2018, Raňajky
Termín:
20.4. - 24.4.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 58548661
120 € (-53 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Grandhotel
Úvod

Starý Smokovec je najstaršia tatranská osada a administratívne centrum Vysokých Tatier. Sídli tu mestský úrad, sú tu hotely, požičovne, cestovné kancelárie. Je situovaná na križovatke Cesty slobody s cestou II/534 od Popradu, medzi Novým Smokovcom a Horným Smokovcom. Spolu s Tatranskou Lomnicou a Štrbským Plesom patrí medzi najvýznamnejšie tatranské strediská cestovného ruchu.

Poloha

Grandhotel sa nachádza v centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Poloha hotela umožňuje hosťom všestranné možnosti vychádzok, túr i zimných športov. Neďaleko hotela sa nachádza údolná stanica pozemnej lanovky na Hrebienok a dojazd lyžiarskej a sánkarskej dráhy. Zastávka skibusu do Tatranskej Lomnice (6 km) je pod hotelom.

V skratke o hoteli

Hotel so 100-ročnou históriu je postavený v secesnom slohu a od vzniku sa v ňom ubytovalo už viac ako milión hostí z celého sveta. Z hľadiska histórie, polohy, či architektúry je právom považovaný za jeden z najprestížnejších hotelov na Slovensku.

Vybavenie

HOTEL

Hostia Grandhotela v Starom Smokovci môžu zdarma využívať parkovisko pri hoteli. Wi-Fi je v kaviarni a na izbách zdarma. Pri recepcii je internetový kútik.

REŠTAURÁCIE

V hoteli je k dispozícii reštaurácia a kaviareň Castro Café & Wilson bar. Zaujímavosťou sú recepty na Grand Sacher tortu, home-made cookies alebo vlastnoručne vyrábané pralinky z belgickej čokolády. Atmosféru minulosti pripomenie aj čaj o piatej.

ŠPORT & ZÁBAVA

V stredisku Starý Smokovec môžu rodičia s deťmi vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku. Lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v nadmorskej výške 1025 až 1480 metrov nad morom je rozdelené do dvoch lokalít – Jakubkova lúka a Hrebienok. Spolu je tu k dispozícii necelých 6 km prevažne nenáročných zjazdoviek. Okrem lyžovačiek je možné absolvovať túry. Hrebienok je východiskovým bodom na prechádzku k Vodopádom Studeného potoka a k vysokohorským chatám. Na Hrebienku sa tiež už niekoľko rokov koná podujatie Tatry Ice Master s ľadovými sochami a ľadovým dómom.

WELLNESS & SPA

Hotelové wellness centrum ponúka bazén, 3 sauny, whirlpool, tepidárium. Masáže sú za poplatok.

TIPY NA VÝLETY

Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:

Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.

Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.

Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.

Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch.

Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

Zimnú dovolenku alebo lyžovačku v Grandhoteli v Starom Smokovci strávite v komfortne zariadených izbách. Tie majú kúpeľňu, WC, sušič vlasov, SAT TV, minibar, telefón a trezor.

 

TYPY IZIEB

Jednolôžkové izby s možnosťou prístelky.Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.Apartmány – 1/2 spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek.
Doprava

Grandhotel v Starom Smokovci je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetu alebo ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness, parkovanie. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko stravovanie zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

V Grandhoteli je povolené ubytovanie s domácimi zvieratami za poplatok 15 EUR na noc.

Upozornenie

Dovoľujeme si informovať, že dňa 02.04.2018 bude v GRANDHOTELI**** Starý Smokovec zahájená renovácia izieb STANDARD, vďaka ktorej už od začiatku letnej sezóny bude hosťom ponúknutá výrazne vyššia kvalita ubytovania.

Kompletná renovácia bude prebiehať postupne až do 30.06.2018, pričom v cca 4-týždňových intervaloch sa budú uzatvárať a prerábať jednotlivé poschodia hotela (izby – tapety, nábytok, koberce; chodby a schodištia). Ostatné hotelové služby budú k dispozícii hosťom bez obmedzení (wellness, reštaurácia, lobby bar).

 

Počas prác sa, samozrejme, bude brať maximálny ohľad na bezpečnosť a pohodlie ubytovaných hostí, aby si mohli v hoteli kvalitne oddýchnuť a renováciu jednotlivých poschodí vnímali čo najmenej.

 

4=3

V termínoch 12.03.-13.04. a 18.04.-30.04.2017 zaplatíte len za 3 noci a zostať môžete až 4 noci!

7=6

V termínoch 02.02.-12.03. a 13.04.-18.04.2017 zaplatíte len za 6 nocí a zostať môžete až 7 nocí!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK