Sorea Trigan (ex Baník), Slovensko, Vysoké Tatry, 18.4.2018, Polpenzia
Termín:
18.4. - 21.4.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 4 dní / nocí
Doprava: vlastná (-) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 63357558
141 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: SOREA Trigan
Úvod

Štrbské Pleso je najvyššie položené kúpeľné miesto strednej Európy s klimaticky najčistejším ovzduším. Zrekonštruovaný KONGRES a RELAX Hotel *** SOREA TRIGAN Baník je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom".

Poloha

Hotel Sorea Trigan je situovaný pri Novom Štrbskom plese. Areál lyžiarskych vlekov sa nachádza asi 1300 metrov od hotela a premáva tam hotelový skibus.

V skratke o hoteli

Hotel Sorea Trigan sa nachádza na území Tatranského národného parku. Zaujímavosťou je názov hotela. Trigan je časť zalesneného hrebeňa klesajúceho z Hrebeňa Bášt, resp. posledného jeho vrchola Patrie, v nadmorskej výške 1 481 metrov nad morom. Hotel je vhodný na rodinnú rekreáciu, relaxačno-ozdravovacie a regeneračné pobyty, organizovanie seminárov či lyžovačky. Zrekonštruovaný KONGRES a RELAX Hotel *** SOREA TRIGAN Baník je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom".

Vybavenie

HOTEL

Hotel Sorea Trigan je jeden z hotelov siete Sorea. Je vybavený recepciou a vyhliadkovou terasou. Klienti môžu využiť bezplatné nestrážené hotelové parkovisko. V hoteli taktiež nájdete požičovňu a úschovňu lyží. Celý hotel má bezplatné Wi-fi pripojenie. Konferenčné miestnosti s kompletnou konferenčnou technikou kapacita 30-200 osôb. Presklený panoramatický výťah – výhľad na vrcholy tatranských štítov.

REŠTAURÁCIE

Hotel Sorea Trigan má svoju vlastnú hotelovú reštauráciu, kde sú podávané raňajky a večere formou teplých a studených bufetových stolov. Výhodou je, že hotel ponúka aj možnosť vegetariánskych jedál a špeciálne detské menu. K dispozícii je lobby bar s kávovými špecialitami a dezertmi.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hotel Sorea Trigan sa od najbližšieho lyžiarskeho areálu nachádza približne 1300 m. Zdarma vás k nim odvezie hotelový skibus. Lyžovačka v Tatrách je vhodná pre všetky typy lyžiarov. V hoteli môžete využiť stolný tenis a biliard, ktoré sú za poplatok. Pre deti je pripravený detský kútik. Pod skokanskými mostíkmi na Štrbskom Plese nájdete Fun Park Štrbské Pleso s množstvom aktivít ako snowtubing, snowbags, snowrafting, snowball, disco golf a tatranský karling.

V hoteli sú k dispozícii biliard a stolný tenis za poplatok.

WELLNESS & SPA

Wellness Svet regenerácie a oddychu sa skladá z bazénovej časti, saunovej časti, časti s masážami a fitnesscentra. V bazénovej časti sú dva bazény – relaxačno-plavecký a detský so šmykľavkou. V plaveckom bazéne sú časti s vodnými tryskami, masážne sedenie, perličkový kúpeľ, vodný chrlič a protiprúdové plávanie. Ďalej je k dispozícii ležadlová masáž, dve parné sauny, fínska sauna a odpočívareň. Za poplatok je široká ponuka masáží a relaxačných zábalov. Wellness môžu využívať aj nehoteloví hostia.

TIPY NA VÝLETY

FUN PARK Štrbské Pleso – snowrafting, snowtubing, snežné skútre, lezenie na ľadovú vežu, bungee running.

TATRABOB Tatranská Lomnica – celoročná bobová dráha.

Vybavenie izieb

Izby hotela Sorea Trigan sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, sušičom vlasov, televíziou so satelitom, rádiom a balkónom. Hotel má 98 izieb, ktoré sú bezbariérové.

 

TYPY IZIEB

Dvojlôžková s možnosťou jednej prístelky.Rodinné izby zložené z dvoch prepojených izieb – dvojlôžkovej s prístelkou a jednolôžkovej izby. Izby majú spoločnú kúpeľňu s vaňou.Apartmány.

 

Doprava

Hotel Sorea Trigan je dostupný individuálnou dopravou. Nachádza sa v stredisku Štrbské Pleso.

Stravovanie

V hoteli Sorea Trigan je ponúkané stravovanie formou polpenzie.

Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Hostia majú možnosť doplatiť si obedy servírované ako výber z menu. Nápoje pri obede a večeri sa platia individuálne.
Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou a vstup do wellness 1-krát za pobyt.

Dieťa do 15 rokov má ubytovanie na prístelke a polpenziu zdarma, ak je ubytované s dvomi plne platiacimi osobami.

Dieťa do troch rokov bez služieb a nároku na lôžko má ubytovanie zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ POPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

Domáce zvieratá sú povolené za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

V hoteli Sorea Trigan platia ceny na minimálne 2 noci. Počas Veľkej noci, Vianoc a silvestrovské pobyty sú možné minimálne na 4 noci.

Všetky priestory rodinného hotela SOREA TRIGAN Baník sú nefajčiarske!

Ubytovanie

Základný balíček: ubytovanie s polpenziou a vstup do wellness 1-krát za pobyt.

Wellness na horách

Balíček Zimná wellness mozaika I. - zahŕňa 3-krát ubytovanie s polpenziou a neobmedzený vstup do wellness.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK